Založ si blog

pár slov : o pánovi Kotlebovi z FB . . .

Nepoznám pán Kotlebu, keď som odchádzal zo Slovenska tak ešte nebol taký známy alebo som ho prehliadol. A zrazu sú ho plné noviny a Fb. Väčšina politikov je zhrozená, mimovládky zdesené, staršia pani ktorá prežila koncentračný tábor píše o svojich obavách a ľudia zapaluju sviečky pri pamätníku SNP v BB. Zaujímavé že keď Fico vtiahol do vlády notorickeho blba a alkoholika Slotu, ktorého nenávisť k cigánom a maďarom je až fanatická, tak nikto tomu nevenoval pozornosť. Keď zároveň s nim Fico vtiahol do vlády notorickeho hulváta a agresívneho hňupa Mečiara tak tiež nebol nikto zhrozený. To že tento trojlístok kriminálnikov má za sebou samé korupčné aféry ( pozemkov& eacu te;, horúci vzduch, euro, diaľnice a mnoho mnoho iných) tak tiež nikto nebedáka. Veď to, čo sa ohľadne korupcie deje na Slovensku, to už je organizovaný zločin. A keďže pána Kotlebu nepoznám, tak som si pozrel na webe niečo o jeho minulosti. Áno, jeho prejav poukazoval na to že sympatizuje s gardistami atd. Ale nenašiel som nič horšie ako to čo tu predvádzal Slota. Jeho opité drísty o maďaroch, tankoch a cigánoch Kotleba neprekonal. Pozrel som si tlačovú besedu pána Kotlebu, kde vysvetľoval svoj program. Nejaky novinár si z neho uťahoval, že či naozaj myslí vážne to, že cesty sa budú opravovať s lopatou a krompáčom. Ten hňup vôbec nepochopil, že toto je naozaj riešenie cigánskej otázky. Pán Kotleba to správne pomenoval, títo ľudia nie sú dlhodobo nezame stnan í, oni sú dlnodobo nezamestnateľní. A to je sakra rozdiel. Pokiaľ naozaj nie sú zamestnateľní, tak sú nútení kradnúť a vyciciavat štátnu kasu. A keďže ich vzdelanostná úroveň je nízka, tak ani nedostanú inú prácu ako s lopatou a krompáčom. Myslím, že veľa z nich by prijalo akúkoľvek prácu a navyše, keby ňou boli podmienené sociálne dávky, tak určite by to brali. Smerákom ale nehrá do karát, že by to nemal robiť pán Široký za predražené zákazky, za ktoré navyše zinkasuju nejakú províziu. Všetky vlády doteraz v cigánskej otázke nič neurobili, akurát im nastavali bytovky, ktoré keď zdevastovali, tak im nastavali nové. Mimovládky prežrali p eniaze z EÚ a tiez nič nedosiahli. Tak to nechajte na tých čo majú iné riešenia. Nemyslím si, že pán Kotleba z pozície župana môže ďalej razit nejaké radikálne riešenia. 25 smeráckych poslancov za samosprávny kraj BB sa už dnes v novinách vyhráža, že Kotlebovi nič neschvália a bude úplne odrezaný a vlastne bezmocný. Takto si tí blbci predstavujú demokraciu. Pán Kotleba bol riadne zvolený väčšinou hlasov v demokratických voľbách, ale kedže nie je zo stajne Smeru, tak mu budú hádzať polená pod nohy. Vôbec im nejde o blaho regiónu, budú intrigovať, aby dokázali že len člen Smeru môže mať funkciu. Dúfam, že im to nezabudnete, voliči BB. Nepoznám pána Kotlebu, ale teším sa z je ho víťazstva. Ukázal nám, že Smer sa dá ľahko poraziť. A porazíme ho aj v prezidentských voľbách. Už bolo dosť organizovaného zločinu.
Vlado Remenik<https://www.facebook.com/REMEN.SAMUI>

Rytmus stráca svoj rytmus.

19.05.2014

Už aj Rytmus sa pridal k tým čo odsudzujú Kristínu Kormúthovú za jej FB prehlásenie. Nemienim ju ospravedlňovať ani tie výroky komentovať, ale v návale zlosti dokáže človek urobiť oveľa viac »

Teraz už končí všetka sranda . . .

19.05.2014

PUTINOVO ULTIMÁTUM Včera prezident Ruska Vladimir Putin uskutečnil veřejnou poradu s členy vlády. Taková setkání za přítomnosti televizních kamer za účasti novinářů se dělají nikoli viac »

Násilné odoberanie detí rodinám v Európe!

30.01.2014

Pri odoberaní detí úrady nevysvetlili, prečo deti berú. Jednalo sa o usporiadanú, dobre zabezpečenú rodinu. Deti neboli týrané, ani zlé živené. Na videu je tiež dobre vidieť, že rodičia viac »

Alexander Lukašenko

Lukašenko kritizuje Moskvu, jeho krajina sa k Rusku nikdy nepripojí, povedal

14.12.2018 21:24

"To sa nikdy nestane. Suverenita je pre nás posvätná vec," vyhlásil.

Izrael, Tel Aviv, protesty, žlté vesty

Stovky ľudí protestovali v Tel Avive v žltých vestách proti zvyšujúcim sa životným nákladom

14.12.2018 19:29

Demonštranti žiadali skoncovanie s monopolnými firmami.

hudajda, jemen, prístav

Saudská Arábia aj Irán privítali dohodu, ku ktorej dospeli obe strany v Jemene

14.12.2018 19:04

Dôjde k stiahnutiu jemenských vládnych síl, ako aj síl povstalcov z prístavného mesta Hudajda.

Gabriela Matečná

VIDEO Matečná: Zobudiť sa musia aj poľnohospodári

14.12.2018 18:00

Do poľnohospodárstva má pritiecť 110 miliónov eur. Mínus 1,4 miliardy eur v obchode s potravinami sa nedá zastaviť zo dňa na deň, tvrdí ministerka Matečná.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 21
Celková čítanosť: 54761x
Priemerná čítanosť článkov: 2608x

Autor blogu

Kategórie