Založ si blog

pár slov : o pánovi Kotlebovi z FB . . .

Nepoznám pán Kotlebu, keď som odchádzal zo Slovenska tak ešte nebol taký známy alebo som ho prehliadol. A zrazu sú ho plné noviny a Fb. Väčšina politikov je zhrozená, mimovládky zdesené, staršia pani ktorá prežila koncentračný tábor píše o svojich obavách a ľudia zapaluju sviečky pri pamätníku SNP v BB. Zaujímavé že keď Fico vtiahol do vlády notorickeho blba a alkoholika Slotu, ktorého nenávisť k cigánom a maďarom je až fanatická, tak nikto tomu nevenoval pozornosť. Keď zároveň s nim Fico vtiahol do vlády notorickeho hulváta a agresívneho hňupa Mečiara tak tiež nebol nikto zhrozený. To že tento trojlístok kriminálnikov má za sebou samé korupčné aféry ( pozemkov& eacu te;, horúci vzduch, euro, diaľnice a mnoho mnoho iných) tak tiež nikto nebedáka. Veď to, čo sa ohľadne korupcie deje na Slovensku, to už je organizovaný zločin. A keďže pána Kotlebu nepoznám, tak som si pozrel na webe niečo o jeho minulosti. Áno, jeho prejav poukazoval na to že sympatizuje s gardistami atd. Ale nenašiel som nič horšie ako to čo tu predvádzal Slota. Jeho opité drísty o maďaroch, tankoch a cigánoch Kotleba neprekonal. Pozrel som si tlačovú besedu pána Kotlebu, kde vysvetľoval svoj program. Nejaky novinár si z neho uťahoval, že či naozaj myslí vážne to, že cesty sa budú opravovať s lopatou a krompáčom. Ten hňup vôbec nepochopil, že toto je naozaj riešenie cigánskej otázky. Pán Kotleba to správne pomenoval, títo ľudia nie sú dlhodobo nezame stnan í, oni sú dlnodobo nezamestnateľní. A to je sakra rozdiel. Pokiaľ naozaj nie sú zamestnateľní, tak sú nútení kradnúť a vyciciavat štátnu kasu. A keďže ich vzdelanostná úroveň je nízka, tak ani nedostanú inú prácu ako s lopatou a krompáčom. Myslím, že veľa z nich by prijalo akúkoľvek prácu a navyše, keby ňou boli podmienené sociálne dávky, tak určite by to brali. Smerákom ale nehrá do karát, že by to nemal robiť pán Široký za predražené zákazky, za ktoré navyše zinkasuju nejakú províziu. Všetky vlády doteraz v cigánskej otázke nič neurobili, akurát im nastavali bytovky, ktoré keď zdevastovali, tak im nastavali nové. Mimovládky prežrali p eniaze z EÚ a tiez nič nedosiahli. Tak to nechajte na tých čo majú iné riešenia. Nemyslím si, že pán Kotleba z pozície župana môže ďalej razit nejaké radikálne riešenia. 25 smeráckych poslancov za samosprávny kraj BB sa už dnes v novinách vyhráža, že Kotlebovi nič neschvália a bude úplne odrezaný a vlastne bezmocný. Takto si tí blbci predstavujú demokraciu. Pán Kotleba bol riadne zvolený väčšinou hlasov v demokratických voľbách, ale kedže nie je zo stajne Smeru, tak mu budú hádzať polená pod nohy. Vôbec im nejde o blaho regiónu, budú intrigovať, aby dokázali že len člen Smeru môže mať funkciu. Dúfam, že im to nezabudnete, voliči BB. Nepoznám pána Kotlebu, ale teším sa z je ho víťazstva. Ukázal nám, že Smer sa dá ľahko poraziť. A porazíme ho aj v prezidentských voľbách. Už bolo dosť organizovaného zločinu.
Vlado Remenik<https://www.facebook.com/REMEN.SAMUI>

Rytmus stráca svoj rytmus.

19.05.2014

Už aj Rytmus sa pridal k tým čo odsudzujú Kristínu Kormúthovú za jej FB prehlásenie. Nemienim ju ospravedlňovať ani tie výroky komentovať, ale v návale zlosti dokáže človek urobiť oveľa viac »

Teraz už končí všetka sranda . . .

19.05.2014

PUTINOVO ULTIMÁTUM Včera prezident Ruska Vladimir Putin uskutečnil veřejnou poradu s členy vlády. Taková setkání za přítomnosti televizních kamer za účasti novinářů se dělají nikoli viac »

Násilné odoberanie detí rodinám v Európe!

30.01.2014

Pri odoberaní detí úrady nevysvetlili, prečo deti berú. Jednalo sa o usporiadanú, dobre zabezpečenú rodinu. Deti neboli týrané, ani zlé živené. Na videu je tiež dobre vidieť, že rodičia viac »

dane, poistenie, odvody, výpočer, okuliare, kalkulačka

Namiesto odvodu bude v neživotnom poistení daň

20.06.2018 20:40

Od 1. januára budúceho roka začne na Slovensku platiť nová daň z neživotného poistenia. Bude vo výške 8 % a v plnej miere nahradí 8-% odvod.

pocasie, dazd

Slovensko zasiahnu lejaky, meteorológovia nevylučujú zatápanie pivníc či podchodov

20.06.2018 20:13

Na celom území Slovenska treba vo štvrtok (21.6.) počítať s výdatnejším dažďom.

protest farmarov

Ide o pôdu, ale pre poctivých farmárov

20.06.2018 20:00

Dvadsaťsedem rokov od prijatia reštitučného zákona zostáva pôda neuralgickým bodom slovenského poľnohospodárstva.

rusko, fsb, zatykanie, petrohrad

Rakúsko vydalo Rusku šéfa gangu, ktorý mal zavraždiť desiatky ľudí

20.06.2018 19:47

Rakúsko vydalo v stredu Rusku vodcu severoosetskej skupiny organizovaného zločinu, ktorá podľa úradov spáchala desiatky vrážd.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 21
Celková čítanosť: 52910x
Priemerná čítanosť článkov: 2520x

Autor blogu

Kategórie